Najlepsi z języka angielskiego

21  grudnia 2020 r., z inicjatywy nauczycielek Marty Górki i Marty Małaczek, został przeprowadzony konkurs online z języka angielskiego. Swoją wiedzę mogli sprawdzić uczniowie klas I technikum, liceum i szkoły branżowej. Cele konkursu to m.in. ...

Czytaj więcej...

Jedyna taka klasa w Radomiu i na Mazowszu!

Szkoły im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego rozpoczynają rekrutację na rok szkolny 2021/2022 do Technikum o profilu  „Cyberbezpieczeństwo i nowoczesne technologie informatyczne”.

W programie nauczania m.in. wspó ...

Czytaj więcej...

Warsztaty z finalistą Masterchefa

Nawet w warunkach pełnego reżimu pandemicznego mogą odbyć się ciekawe lekcje. 14 grudnia 2020 r. grupa uczniów pierwszej klasy nowego kierunku: Technik żywienia i usług gastronomicznych – animator  żywienia dietetycznego w wojsku wzięła udział w wa ...

Czytaj więcej...

nauka

logo MONfr wp logo 237070a 777756

 

 

 

 

Szkoły im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego jako jedyna na Mazowszu placówka oświatowa zakwalifikowały się do Programu Ministerstwa Obrony Narodowej „CYBER.MIL Z KLASĄ”

cert mil maly

Szkoła im 72 Pułku Piechoty w Radomiu ZDZ w Kielcach w ramach realizacji: „Pilotażowego programu wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących Piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych” otrzymała z Ministerstwa Obrony Narodowej dofinansowanie zadań szkoleniowych i inwestycyjnych placówki na rzecz realizacji przedmiotu „Edukacja Wojskowa”.

3