Przypominamy, że 7 lutego 2019 r. mija termin złożenia ostatecznej deklaracji maturalnej. Po tym terminie nie ma możliwości dokonywania zmian a deklaracja wstępna stanie się deklaracją ostateczną. Wszelkie informacja dotyczące opłat na stronie: http://oke.waw.pl/artykuly/podglad.php?id_artykulu=3201

Szkolenie i Staż refundowane z funduszy Unii Europejskiej

Uwaga! Mamy dla Ciebie płatne szkolenie i staż.

Zapraszamy młodzież w wieku 13-19 lat z regionu radomskiego na zajęcia strzeleckie w ramach akcji „Rozwijamy swoje zainteresowania ”. które będą realizowane na sportowej strzelnicy naszej placówki ulica Saska 4/6 Radom. 

        W dniach: 18,19, 22, 23 stycznia, zapraszamy w godzinach 10-14 do naszej szkoły, gdzie pod opieką wykwalifikowanych instruktorów będziecie mogli spróbować swoich sił z dziedziny strzelectwa sportowego.

Nasi uczniowie w tych dniach zaprezentują również dla odwiedzających poziom wyszkolenia strzeleckiego klas mundurowych  Szkoły im 72 Pułku Piechoty w Radomiu ZDZ, którzy są medalistami ogólnopolskich zawodów.

Ferie ze Szkołą im 72 Pułku Piechoty w Radomiu ZDZ 002

nauka

logo MONfr wp logo 237070a 777756

 

 

 

 

Szkoły im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego jako jedyna na Mazowszu placówka oświatowa zakwalifikowały się do Programu Ministerstwa Obrony Narodowej „CYBER.MIL Z KLASĄ”

cert mil maly

Szkoła im 72 Pułku Piechoty w Radomiu ZDZ w Kielcach w ramach realizacji: „Pilotażowego programu wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących Piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych” otrzymała z Ministerstwa Obrony Narodowej dofinansowanie zadań szkoleniowych i inwestycyjnych placówki na rzecz realizacji przedmiotu „Edukacja Wojskowa”.

3