Informacje dla maturzystów

Informacje dla maturzystów

Zachęcamy maturzystów do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi organizacji matur w roku szkolnym 2020/2021 znajdującymi się w dziale   Dla Ucznia -  zakładka  dla maturzystów.

Linki do stron z informacjami dotyczącymi egzaminu maturalnego:

OKE W WARSZAWIE  https://oke.waw.pl/

CENTRALNA KOMISJA EGZAMINACYJNA  https://cke.gov.pl/

MEN https://www.gov.pl/web/edukacja/

INFORMATOR o egzaminie maturalnym

 https://cke.gov.pl/egzamin-maturalny/egzamin-w-nowej-formule/informatory/

MÓJ STAŻ – MÓJ SUKCES ZAWODOWY

DRODZY UCZNIOWIE!!! 

Rozpoczęliśmy rekrutację do drugiego etapu projektu  programu Erasmus+ „MÓJ STAŻ – MÓJ SUKCES ZAWODOWY”, w ramach które ...

Czytaj więcej...

INFORMACJA DLA ABSOLWENTÓW

INFORMACJA DLA ABSOLWENTÓW

Absolwenci, którzy chcą przystąpić do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń luty 2021  (FORMUŁA 2012 – KWALIFIKACJE JEDNOLITEROWE) zobowiązani są do dostarczenia wypełnionej deklaracji lub wypełnienia jej w Sekretariacie szkoły

do dnia  11 września 2020 r.

Wszystkie informacje w tym procedury oraz harmonogram egzaminów w roku szkolnym 2020/2021

Znajdują się na stronie OKE w Warszawie

nauka

logo MONfr wp logo 237070a 777756

 

 

 

 

Szkoły im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego jako jedyna na Mazowszu placówka oświatowa zakwalifikowały się do Programu Ministerstwa Obrony Narodowej „CYBER.MIL Z KLASĄ”

cert mil maly

Szkoła im 72 Pułku Piechoty w Radomiu ZDZ w Kielcach w ramach realizacji: „Pilotażowego programu wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących Piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych” otrzymała z Ministerstwa Obrony Narodowej dofinansowanie zadań szkoleniowych i inwestycyjnych placówki na rzecz realizacji przedmiotu „Edukacja Wojskowa”.

3